Uydu frekansları Firma Rehberi | İletişim

Suç mahalli değil DIGITURK tanıtımı

Tüm dünyada milyonlarca kiÅŸi tarafından merakla takip edilen Crime & Investigation Network, artık Türkiye’de de yayında. Suç dünyasına iliÅŸkin belgesellerin yer aldığı kanal DIGITURK’ün 84’üncü kanalda yayın yapacak. Kanalın tanıtımı KuruçeÅŸme SuAda’da yapıldı. Gecenin ev sahipliÄŸini de DIGITURK Genel Müdürü Ertan Özerdem üstlendi. Elinde otomatik silahlarla bekleyen sembolik FBI ajanları ve polisler tarafından karşılanan misafirler, tekneyle SuAda’ya götürüldü. Kokteyl alanında eÄŸitilmiÅŸ köpekleriyle dolaÅŸan ajanlar farklı bir atmosfer yarattı.

SUÇ OLGUSU ANLAŞILACAK

Gecede konuÅŸma yapan Umut Vakfı Kurucusu BaÅŸkanı Nazire Dedeman, ‘Crime & Investigation Network’teki belgeseller sayesinde suç olgusunun daha iyi anlaşılacağını umuyorum. Bu sayede ÅŸiddet olayları daha da azalacak. Gençlerimiz, ÅŸiddetten ve silahtan uzak yaÅŸayabilen, hukukun üstünlüğüne inanan bireyler olarak yetiÅŸecek’ diye konuÅŸtu.


Etiketler:

BU KONU HAKKINDA YORUM YAPABİLİRSİNİZ !

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olun :

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.