Uydu frekansları Firma Rehberi | İletişim

Artık Ulusoy yolcuları DIGITURK izliyor

Ulusoy yolcuları, uydu antenlerinde yapılan bir geliÅŸtirme ile artık DIGITURK’ten Lig TV yayınlarını da izleyebiliyorlar.

Ulusoy’un otobüslerine taktığı uydu antenleri ile yolcular yol boyunca uydu yayınını izleyebiliyordu. Antenlerde yapılan bir geliÅŸtirme ile otobüsler DIGITURK yayınlarını da alabilir hale geldiler.

Bu uygulama, otobüsle yolculuk etmeyi çok daha keyifli hale getiriyor ve yolcuların konforlu bir şekilde seyahat ederken DIGITURK izleme keyfinden mahrum kalmamasını sağlıyor.

5 LCD EKRAN

Yolcular, Ulusoy’un ÅŸimdilik Royal Class otobüslerinde yolda DIGITURK keyfi yaşıyor, Lig TV izleyebiliyorlar. Kasım ayında, Ankara ve Ä°zmir hatlarında baÅŸlayan bu uygulama zamanla yaygınlaÅŸtırılacak.

Royal Class otobüslerde 5 LCD ekran bulunuyor. Böylece en önde, ortada ve en arkada oturan bütün yolcular DIGITURK Lig TV’deki heyecanlı maçları ve programları yolculukları sırasında rahatlıkla izleyebiliyorlar.

Çukurova Grubu bünyesinde, 2000 yılından beri faaliyet gösteren DIGITURK, Türkiye’nin ilk ve tek dijital platformu. 143 TV, radyo ve interaktif kanalı ile dijital görüntü ve ses kalitesiyle, zengin bir içeriÄŸe sahip olan DIGITURK’te yerli ve yabancı ulusal kanallardan sinema, spor, belgesel, haber, müzik ve çocuk kanallarına, yaÅŸam-stil kanallarından dijital müzik ve interaktif kanallara, her türden her zevke hitap eden farklı kanallar bulunuyor.


Etiketler:

BU KONU HAKKINDA YORUM YAPABİLİRSİNİZ !

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olun :

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.