Uydu frekansları Firma Rehberi | İletişim

Trt 6 frekansları

TRT6 Türksat 3A uydusunda 12685 frekansinda, 30000 sembol oraninda, horizantal(yatay) pozisyonunda ve FEC:5/6 parametreleri ile test yayınına başladı.

TRT6 kanalında siyasetçiler, akademisyenler, gazeteciler ile yapılmış röportajlar yayınlanacak. Kürtçe kanal ile ilgili düşüncelerin aktarıldığı röportajların yanı sıra müzik klipleri yayınlanacak.


Etiketler:

Konu hakkında 2 Yorum Yapıldı.

  1. Yorum yapan : bahattin Yorum tarihi : 27/12/2008 10:08 pm

    bence trt bu kanalın hakkını veremeyecek. tamamen siyasi amaçlı olarak açılan bir kanal, kürtlerin istediği şekilde yayın yapamayacak. dil sorunu ve daha birçok sorun varken bu ne kanalı? daha düne kadar x,w,q harflerini yasaklayan zihniyet, şimdi bu harfleri kullanarak yayın yapacak sizce bu suç değil mi. neyse hayırlısı diyelim.

  2. Yorum yapan : yasin akdag Yorum tarihi : 20/01/2009 6:31 pm

    bece bu kanal cok ıyı oldu. hem kurtlerin ayrılıkcı zıhnıyetınınde boylece kalkacagını düsünüyorum.kurtlerinde boylece bize daha yakın olacagını düsünüyorum.emeği gecen herkese yessekkur ediyom hayırlısı olsun vatana millete

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.


Etiket: , , ,