Uydu frekansları Firma Rehberi | İletişim

Doğan TV ve NDS Group`tan teknolojik işbirliği

Doğan Yayın Holding’den İMKB’ye gönderilen açıklamada, bağlı ortaklığı Doğan Tv Holding’le dünyanın lider medya kuruluşlarından News Corporation’ın iştiraki NDS arasında teknolojik işbirliği anlaşması imzalandığı bildirildi. Açıklamada, söz konusu anlaşmayla NDS’nin, Doğan Tv’nin dijital interaktif televizyon yayıncılığı ve hizmetleri alanında “D-Smart” markası altında yapmakta olduğu yatırımlara en üst seviyede teknolojik destek vereceği vurgulandı.

Açıklamada, NDS’nin sağlayacağı teknolojik “Know-How” ile Doğan Tv’nin dijital yayıncılık alanındaki hizmetlerini daha da üst seviyelere taşımasının sağlanacağı belirtildi. Açıklamada, NDS’nin dijital televizyon platform operatörlerine ve içerik üreticilerine dijital teknoloji ve güvenlik hizmetleri sağlamakta olan dünyanın önde gelen dijital teknoloji şirketlerinden biri olduğuna dikkat çekildi. Açıklamada, NDS’nin hisselerinin NASDAQ’da işlem gördüğü kaydedildi.


Etiketler:

1 Yorum

  1. Yorum yapan : Tolga Bişkin Yorum tarihi : 16/07/2007 2:51 pm

    Şimdilik tek başıma bişeyler yapmaya çalışıyorum. Kahraman bakkal süpermarkete karşı. Ama şimdilik…

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.