Uydu frekansları Firma Rehberi | İletişim

DoÄŸan TV ve NDS Group`tan teknolojik iÅŸbirliÄŸi

DoÄŸan Yayın Holding’den Ä°MKB’ye gönderilen açıklamada, baÄŸlı ortaklığı DoÄŸan Tv Holding’le dünyanın lider medya kuruluÅŸlarından News Corporation’ın iÅŸtiraki NDS arasında teknolojik iÅŸbirliÄŸi anlaÅŸması imzalandığı bildirildi. Açıklamada, söz konusu anlaÅŸmayla NDS’nin, DoÄŸan Tv’nin dijital interaktif televizyon yayıncılığı ve hizmetleri alanında “D-Smart” markası altında yapmakta olduÄŸu yatırımlara en üst seviyede teknolojik destek vereceÄŸi vurgulandı.

Açıklamada, NDS’nin saÄŸlayacağı teknolojik “Know-How” ile DoÄŸan Tv’nin dijital yayıncılık alanındaki hizmetlerini daha da üst seviyelere taşımasının saÄŸlanacağı belirtildi. Açıklamada, NDS’nin dijital televizyon platform operatörlerine ve içerik üreticilerine dijital teknoloji ve güvenlik hizmetleri saÄŸlamakta olan dünyanın önde gelen dijital teknoloji ÅŸirketlerinden biri olduÄŸuna dikkat çekildi. Açıklamada, NDS’nin hisselerinin NASDAQ’da iÅŸlem gördüğü kaydedildi.


Etiketler:

1 Yorum

  1. Yorum yapan : Tolga BiÅŸkin Yorum tarihi : 16/07/2007 2:51 pm

    Åžimdilik tek başıma biÅŸeyler yapmaya çalışıyorum. Kahraman bakkal süpermarkete karşı. Ama ÅŸimdilik…

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.