Uydu frekansları Firma Rehberi | İletişim

Yardım

Yardım bölümümüzde sitemizin kullanımı hakkında sıkça sorulan sorulara yanıt vererek ve sitemizdeki bazı araçların teknik özelliklerini açıklayarak sitemizden en yüksek verimi almanız için gerekli ayrıntıları vereceğiz.

RSS sistemi nedir ? RSS’ten nasıl faydalanabilirim ?
RSS sistemi , sitemize eklenen tüm yazıları bir RSS okuyucu aracılığı ile sitemize girmeden takip edebilmenizi sağlayan bir haber bildirim hizmetidir.

RSS’ten faydalanabilmek için önce bir RSS okuyucu yüklemeniz gerekmektedir. Ãœcretsiz bir RSS okuyucu yüklemek için bu linke tıklayınız : http://www.rssreader.com/download.htm.

Bu programı indirdikten sonra programa http://www.uydu.info/feed/ linkini ekleyerek sitemizi RSS okuyucudan takip edebilirsiniz. RSS okuyucu ile RSS hizmeti olan tüm haber sitelerini ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Reyting sistemi nedir ? Bu sistemi nasıl kullanabilirim ?
Reyting sistemi uydu.info içerisinde yer alan tüm yazılara site kullanıcıları tarafından tek tıkla kolayca reyting verebilmeleri ve site içindeki en popüler yazıları öne çıkarmayı hedeflemektedir. Bu sistem sayesinde hangi yazılara kaç kişinin kaç oy verdiğini ve yazının genel reytingini görebilirsiniz. Yazıların altındaki 5 adet yıldıza yazıya vermek istediğiniz reytinge göre tıklayınız. Bu şekilde yazının tamamını okumadan yazı hakkında genel bir bilgi edinebilir ve diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Nasıl yorum yapabilirim ? Yorumum neden gözükmedi ?
Sitemizdeki tüm yazılar hakkında görüşlerinizi , kolayca okuduğunuz yazının altındaki yorum bölünden bize gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz yorumlar gün içerisinde sürekli olarak kontrol edilecek ve eğer uygun ise onaylanacaktır. Genel ahlak kurallarına aykırı ve bozuk Türkçe ile yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.