Uydu frekansları Firma Rehberi | İletişim

TGRT, RTÜK izin verince Fox adını alacak

 TGRT Genel Müdürlüğü için, Ahmet Ertegün’e yakın isim olan Ä°brahim Altınsay’ın ismi geçiyor. Kanal, RTÃœK izin verince Fox adını alacak.

TGRT, RTÃœK’ten çıkacak izinden sonra yeni isminin sadece Fox olacağı kesinleÅŸti. Fox Türk, Fox News Türk gibi isimler tercih edilmedi.

Kanalın genel müdürlüğü içinse Ä°brahim Altınsay’ın ismi geçiyor. Altınsay, 1.5 yıl önce Rupert Murdoch’a sektörle ilgili rapor hazırlamış ve son olarak vericilerle ilgili temaslarda bulunmuÅŸtu. Hürriyet gazetesi yazarı Cengiz SemercioÄŸlu’nun bugün köşesinde yeralan bilgilere göre, Ä°brahim Altınsay daha önce CINE5, Kanal D, Kanal 6 ve atv’de genel yayın yönetmenlikleri yapmıştı. Åžimdi ise içerik üreten kendi ÅŸirketi var. Serdar Bilgili yönetiminde BeÅŸiktaÅŸ Basın Sözcüsü olarak görev yapan Altınsay’ın, Fox’un başına geçeceÄŸi son günlerde kulislerde daha sık konuÅŸulmaya baÅŸlandı.
 


Etiketler:

1 Yorum

  1. Yorum yapan : irem Yorum tarihi : 09/02/2008 12:33 pm

    fox tv nin frekansını göremedim ama bez bebek ,şansa bak ve anında görüntü show çook seviyorum.

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.