Uydu frekansları Firma Rehberi | İletişim

Nba Tv Hakkında Bilgiler

Nba Tv basketbol severler tarafından ilgi ile takip edilen bir kanaldır. Ancak Digitürk ve Kablo Tv üzerinden yasal yayın yapmaktadır. Dijital sistemde Biss Şifreleme sistemi ile şifrelenmektedir.


Etiketler:

Konu hakkında 104 Yorum Yapıldı.

 1. Yorum yapan : basketsever Yorum tarihi : 17/12/2008 8:20 pm

  arkadaÅŸlar lütfen ve lütfen nba tv açılsın.televizyonda bi maçları seyrediyorum.en büyük zevkimdi nba maçı izlemek.fakat nba tv ÅŸifrelendikten sonra ntv ve ntv sporda yayınlanan maçları seyrediyorum.daha çok maç seyretmek istiyoruz.reklamlardan kazanmıyor musunuz.tv’yi açtığımda bi ntvspor birde nba tv seyrediyorum.lütfen NBA TV açılsın.tüm dünya seyrediyor.NEDEN GÃœZEL OLAN HER ÅžEY PAHALI BÄ°RAZ OLSUN DURUMU Ä°YÄ° OLMAYANLARI DÜŞÜNÃœN.

 2. Yorum yapan : Alperen Yorum tarihi : 05/02/2010 7:16 pm

  Ve sonunda senelerdir süren hasret bitti ! nba tv tekrar uyduda google dan aratıp keylerini bulabilirsnz arkadaşlar 13 şubat 2009 dan beri izleniyor diye biliyorum ben 1 haftadır izliyorum !!!

 3. Yorum yapan : Alkan Yorum tarihi : 11/03/2010 12:39 pm

  Nba Tv Tekrardan Kapatıldı Ya Yazık Tekrar şifreye girdi dahada açmazlar sanırım

 4. Yorum yapan : taner Yorum tarihi : 20/10/2010 12:15 pm

  ntv ve ntv sporda la liga yı izlemek için biss girip izleyebiliyoruz.peki neden nba tv’yi izlemek için biss giremiyoruz anlamıyorum.doÄŸuÅŸ grubu nun nba tv için bir güzellik yapmasını istiyorum(z).

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.