Uydu frekansları Firma Rehberi | İletişim

Mtv Türkiye yayına başladı

Dünyanın en çok izlenen müzik kanalı MTV, Türkiye’de lokal yayınına önceki gün sürpriz programlarla başladı. Kanalın tanıtım filmlerinin en büyük sürpriz ise hard rock’ın efsane grubu Kiss’in solisti Paul Stanley’in rakı içerken ve Marilyn Manson’ın kapruz keserken canlandırıldığı bölümlerdi. Türkiye’nin kültürel özelliklerini MTV formatında esprili bir şekilde ele alan tanıtım filmlerinin ünlü youtube sitesine düşmesi de fazla uzun sürmedi.

Açılışta Nil Karaibrahimgil’in MTV Türkiye için özel olarak hazırlanan “Peri” adlı video klibini yayınlayan kanal, İstanbul stüdyolarında özel olarak hazırlanan grafikleriyle de göz doldurdu. MTV Türkiye’nin açılışını MTV İstanbul stüdyolarında çalışma arkadaşları ile birlikte kutlayan MTV Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Esra Oflaz Güvenkaya, 10 yıllık uğraşının sonucunu almaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti ve “Bugün burada tüm ekip yayına geçişimizi kutlamak üzere toplandık, MTV Türkiye olarak yayına başladığımız andan itibaren gelen telefonlar ve internet sitelerinde yer alan yorumlar, ne kadar doğru bir iş yaptığımızı gösterdi.

MTV’yi lokal olarak Türkiye’de yayına geçiren ekibin bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi. Ülkemizde 10 yıldır takip edilen MTV Europe’un yerini alan MTV Türkiye, MTV’nin klasikleşen programları yanında Amerika ile aynı anda Türkiye’de yayına girecek şovları da ekranlara getiriyor. Kanalın en büyük özelliği ise tüm programları Türkçe altyazılı yayınlaması.

Bu kanalın frekans bilgileri için buraya tıklayınız !


Etiketler:

1 Yorum

  1. Yorum yapan : büşra Yorum tarihi : 14/08/2007 5:47 pm

    seni seviyorm mtv

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.