Uydu frekansları Firma Rehberi | İletişim

Kadının son arzu nesnesi Plazma tv

Yeni teknolojik cihazlara ilgi konusunda kadınlarla erkekler arasındaki farklar giderek azalıyor. Erkeklerin yüzde 6.9’u son model teknolojik gereçlere sahipken, bu rakam kadınlarda da yüzde 6.6. Kadınların beÅŸte dördü teknolojik cihaz kullanırken rahat olduÄŸunu belirtirken, yüzde 46’sı bilgisayarıyla ilgili bir sorun olduÄŸunda tek başına üstesinden gelebildiÄŸini söylüyor.

Amerikan kablo televizyon ÅŸirketi Oxygen Network’ün yaptığı ‘The Girls Gone Wired’ (Kızlar BaÄŸlandı) adlı araÅŸtırmaya 15-49 yaÅŸlarında 1400 kadın ve 700 erkek katıldı. Sonuçlara göre, kadınların yüzde 77’si yeni bir plazma televizyonu pahalı elmas gerdanlığa tercih ediyor.

Plazma TV ile Florida’da bir hafta sonu tatili karşılaÅŸtırıldığında da kadınların yüzde 56’sının tercihi plazmadan yana. Yüzde 86 da yeni bir dijital video kamerayı ünlü bir tasarımcının eseri ayakkabıya tercih edeceÄŸini söylüyor.

Araştırma, ayrıca önümüzdeki beş yılda kadınların şu altı alandaki faaliyetlerinin daha da artacağını öngörüyor: Dijital kameralar, cep telefonları, e-posta, kameralı telefonlar, telefon mesajları ve internet üzerinden sohbet.


Etiketler:

BU KONU HAKKINDA YORUM YAPABİLİRSİNİZ !

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olun :

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.