Uydu frekansları Firma Rehberi | İletişim

Hipodrom TV yarın yayında

Yarışseverlerin dört gözle beklediği Hipodrom TV, naklen yayınının yanı sıra, atlar ve atçılık ile ilgili belgeselleri, filmleri ekrana getirecek. Radyo yayını da CNN TÜRK’ten gerçekleştirilecek.

AT yarışı hayranlarının merakla beklediği Hipodrom TV için geri sayım başladı… Yarın yayın hayatına başlayacak olan Hipodrom TV, Türkiye’deki at yarışlarının naklen yayınının yanı sıra, atlar ve atçılık ile ilgili belgeselleri, filmleri yayınlayacak. 24 saat yayın yapacak olan Hipodrom TV Türksat uydusundan izlenebilecek. Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Umur Tamer, “Türkiye Jokey Kulübü ve Doğan Medya Holding işbirliğinin, at yarışlarını toplumun en sevdiği eğlence araçlarından biri haline getireceği inancını taşıyoruz. Bu dinamik işbirliğinin sonucu olarak, atçılık farklı boyutlarıyla yurt sathına yayılacak ve ülke ekonomisine katkısı üretim, tüketim ve istihdam bakımından artacaktır” diye konuştu. Doğan Yayın Holding, tarafından kurulan Hipodrom TV’nin uydu parametreleri şöyle: TURKSAT 2A DOĞU UYDUSU, S1 BATI BEAM, FREKANS : 12652 MHz, POLARİZASYON : HORIZONTAL(YATAY), SYMBOL RATE : 22.500MSybm/s, FEC : 5/6. Bu arada at yarışları yayınını yapacak radyo CNN TURK (92,5) olacak.
 
 


Etiketler:

BU KONU HAKKINDA YORUM YAPABİLİRSİNİZ !

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olun :

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.