Uydu frekansları Firma Rehberi | İletişim

En kaliteli yayın yapan 10 yerli kanal

1. Cnbc-e
Dünya çapında büyük kitlelerin takip ettiği dizileri orjinal dilleriyle yayınlayan Cnbc-e ayrıca sinema tarihinin önemli filmlerini sürekli olarak yayınladığı için belki de dijital platformdaki en iyi seyir zevkini veriyor. Kaliteli yayın anlayışı kendi kitlesine sahip olmasını da sağlıyor.

2. Ntv
Genel kalite anlayışı sayesinde tüm Türkiye tarafından en kaliteli kanal olarak görüln Ntv yabancı kanallar ile ortak zamanlı sunduğu belgeseller , kendine özgü güncel programları , tarafsız ve seçici haber anlayışı ile kendini kabul ettirmesini bilmiştir.

3. CnnTürk
Konusunda uzman birçok çalışanı olan kanal gerek güncelliği gerekse seçiciliği ile diğer haber kanalları arasından sıyrılmayı başarıyor. Çizgisini koruyor ve özel programları ile dikkat çekiyor.

4. E2
Çok yeni olmasına raÄŸmen Türkiye’nin en kaliteli 10 kanalı arasına girebilmeyi dünya çapındaki dizilileri ve özellikle bu dizileri dublajlı olarak vermesi ile hakediyor.

5. Mtv Türkiye
Yayın hayatına yeni baÅŸlamış olmasına raÄŸmen gençler tarafından çok tutulan müzik kanalı. Åžimdilik Türkçe kliplere çok az yer verilse de bu kanalın organizasyonlarının ve faaliyetlerinin Türk MüziÄŸi’ne katkıları büyük olacaktır. Kanal sürekli güncellenen konsept ve programları ile izlenmeye deÄŸer.

6. Movie Smart
Halka açık olan tek kaliteli sinema kanalı olan Movie Smart film tutkunlarının kanalı. Yayınlanan filmlerin hepsi yüksek kalitede olmasa da gün içinde en az 2-3 kaliteli film yayınlanıyor. Her gün bir film izlemek isterim diyorsanız bu kanalı listenize alınız.

7. Lig Tv
Üye olunarak izlenebilen Lig Tv olağan maç yayınları dışında da hazırladığı kaliteli spor programları ve önemli tekrarları ile kendini izletiyor.

8. Fenerbahçe Tv
Yayıncılık anlayışındaki profosyonellik tüm izleyenlerin dikkatını kesinlikle çekiyor. Programlara verdikleri önem stüdyolarından ve yayınlarından açıkça anlaşılıyor. Fenerbahçe Tv birçok yerli kanaldan daha kaliteli yayın yaparak bu listeye girmeyi gerçekten hakediyor.

9. PowerTürk Tv
Müzik kanalları arasında kendine has yayınları ile dikkat çeken PowerTürk diğer müzik kanallarından çok farklı ve düzenli müzik yayını yapıyor. Bazı müzik kanalları gibi sürekli reklam yayınlamıyor. Tv ekranı reklamlarla dolmuyor ve rahat bir seyir sunuyor.

10. D Çocuk
Muhtemelen çocuklu ailelerin evlerinde en çok izlenen kanaldır. Evde televizyon karşısında sözü en çok geçen çocuklar olduğundan bu kanal gittikçe popülerleşecek. Bütün gün kaliteli çizg filmleri ile çocukların tek avuntusu.

Makale sahibi : http://www.uydu.info


Etiketler:

Konu hakkında 3 Yorum Yapıldı.

  1. Yorum yapan : baha Yorum tarihi : 16/04/2007 4:28 pm

    bu liste o kadar doÄŸru geldi ki bana, paylaÅŸmadan edemedim…

  2. Yorum yapan : manjack Yorum tarihi : 07/08/2007 10:11 pm

    fenerbahce tv sanki o kadar iyi degil gibi :p

  3. Yorum yapan : kadir Yorum tarihi : 08/08/2008 4:15 pm

    fenerbahçe müftiş kaliteli bir tv çıkaranı tşkler hey dostum çok ii olmuş

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.