Uydu frekansları Firma Rehberi | İletişim

D Spor yayın hayatına başladı

 D Spor televizyon kanalının tanıtımı Swissotel’de düzenlenen geceyle gerçekleştirildi. Tanıtım toplantısına UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Gençlik ve Spor genel Müdürü Mehmet Atalay, kulüp başkanları ve yöneticiler katıldı. Toplantıya, İstanbul Valisi Muammer Güler, UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve Milli Takımlar eski teknik direktörü Şenol Güneş de katıldı.

Şenes Erzik, hafta sonunda oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbi maçıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Bu maçta sonuç ne olursa olsun centilmenliğin kazanmasını istiyorum. İki kulüp de 100 yılını idrak ettiler. İki takım da birbirleriyle yüzlerce maç yaptı, daha da yapacak. Bunun sonuçta bir spor müsabakası olduğu maalesef bugünlerde unutulmaya başlandı. Biz futbolcuların eskiden olduğu gibi kol kola maçlardan çıkmasını bekliyoruz. Yöneticiler de oyunculara öncelikle centilmenlik dolu mesajlar vermeli” dedi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Canaydın da derbi maçla ilgili fair play temennisinde bulunurken, kazanmak istediklerini söyledi.


Etiketler:

BU KONU HAKKINDA YORUM YAPABİLİRSİNİZ !

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olun :

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.