Uydu frekansları Firma Rehberi | İletişim

D Spor yayın hayatına başladı

 D Spor televizyon kanalının tanıtımı Swissotel’de düzenlenen geceyle gerçekleÅŸtirildi. Tanıtım toplantısına UEFA AsbaÅŸkanı Åženes Erzik, Gençlik ve Spor genel Müdürü Mehmet Atalay, kulüp baÅŸkanları ve yöneticiler katıldı. Toplantıya, Ä°stanbul Valisi Muammer Güler, UEFA AsbaÅŸkanı Åženes Erzik, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Galatasaray Kulübü BaÅŸkanı Özhan Canaydın, BaÅŸkan Yardımcısı Adnan Polat, BeÅŸiktaÅŸ Kulübü BaÅŸkanı Yıldırım Demirören ve Milli Takımlar eski teknik direktörü Åženol GüneÅŸ de katıldı.

Åženes Erzik, hafta sonunda oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbi maçıyla ilgili yaptığı deÄŸerlendirmede, “Bu maçta sonuç ne olursa olsun centilmenliÄŸin kazanmasını istiyorum. Ä°ki kulüp de 100 yılını idrak ettiler. Ä°ki takım da birbirleriyle yüzlerce maç yaptı, daha da yapacak. Bunun sonuçta bir spor müsabakası olduÄŸu maalesef bugünlerde unutulmaya baÅŸlandı. Biz futbolcuların eskiden olduÄŸu gibi kol kola maçlardan çıkmasını bekliyoruz. Yöneticiler de oyunculara öncelikle centilmenlik dolu mesajlar vermeli” dedi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Canaydın da derbi maçla ilgili fair play temennisinde bulunurken, kazanmak istediklerini söyledi.


Etiketler:

BU KONU HAKKINDA YORUM YAPABİLİRSİNİZ !

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olun :

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.