Uydu frekansları Firma Rehberi | İletişim

Cine 5’e 1-2 yıl içinde ortak alabilirim

Medya imparatoru Rupert Murdoch’ın şirketi News Corporation’ın Erol Aksoy’a iade edilen Cine5’e talip olduğu haberine Aksoy’dan açıklama geldi.

Sabah’ın önceki günkü haberinde yer alan ilk görüşmeyi yaptıklarını anlatan Aksoy, Eylül’de gerçekleşeceği öğrenilen ikinci teması ise doğrulamadı. Aksoy Cine5 ile ilgili planını şöyle açıkladı: “Mayıs ayında Cine5’i devraldık. Bir süredir de şifresiz yayın gerçekleştiriyoruz. News Corporation şirketinin yetkilileri ile daha önce bir araya geldik. Ancak bu görüşmede ağırlıklı olarak Türk medya sektörü üzerine fikir alışverişinde bulunduk. Şimdiki planım Cine5’in içine sermaye koymak ve kanalı eski etkinliğine kavuşturmak. Amacım Cine5′ e yatırım yaparak şirketin gelirlerini artırmak. 1-2 yıl içinde ise kanala yabancı bir ortak alma planım var. Bu illa yabancı olacak da demiyorum. Ortaklık öncesinde kanalın daha iyi bir seviyeye ulaştırılması gerekiyor.”

Kaynak : SABAH


Etiketler:

BU KONU HAKKINDA YORUM YAPABİLİRSİNİZ !

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olun :

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.