Uydu frekansları Firma Rehberi | İletişim

Bu TV’nin özellikleri saymakla bitmiyor

LG”nin “Zaman Makineli” LCD TV”leri, yerleşik Dijital Video Kaydedici”li dünyanın ilk televizyonları. “Zaman Makineli” özelliği, kullanıcılara orijinal yayından birkaç dakika sonra TV programını duraklatma, kaydetme ve yeniden oynatma imkanı veriyor.

LG”nin yeni televizyonu sayesinde istenmeyen reklamlar tek bir tuşla engellenebiliyor. Bu TV”ler 1 saatlik aralıklarla kayda devam edebiliyor. Harici bir depolama cihazına gerek bırakmayan yerleşik 80GB hard drive, 40 saate kadar dijital standart-tanımlı program kaydı yapabiliyor.

“Zaman makineli” TV”ler, LG”nin parlaklık, kontrast ve 3D renk kontrolünü geliştiren özel XD teknolojisini de en iyi şekilde gözler önüne seriyor. LG”nin bu yeni TV”leri, görüntü netliği, 3D gürültüyü azaltma ve XDS ve SRS/BBE Ses Sistemi ile sizlere sinema keyfi sunuyor. Clear Filter teknolojisi, donukluğu azaltırken cam filtrenin çift görüntü yansımasını da yok ediyor. LG DVR PDP Yüksek Tanımlı Multimedya Arayüz, ayrıca tek bir kablo ile tüm fonksiyonları gerçekleştiriyor.

Orta Doğu ve Afrika LCD ve Plazma TV pazarının % 40″nı elinde tutan LG”nin küresel LCD TV gelirleri yılın ikinci çeyreğinde % 138 oranındaki bir artışla 11.3 milyar dolara ulaşırken LG de, küresel TV pazarının % 47″sini elinde tutuyor.


Etiketler:

BU KONU HAKKINDA YORUM YAPABİLİRSİNİZ !

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olun :

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.