Uydu frekansları Firma Rehberi | İletişim

Digiturk: Hürriyet’in haberi gerçek dışı

13 Haziran 2007 tarihinde Hürriyet gazetesinde “Digiturk’un Lig TV abonelerinin umudu tüketici mahkemelerinde” başlıklı haberin gerçekleri yansıtmadığını belirten Digiturk yetkilileri, yaptıkları açıklama “2000 yılından beri bünyesinde çok sayıda televizyon, müzik ve interaktif kanallarla tüketicilerin takdirini kazanan Digiturk, aylık ve yıllık abonelik seçeneklerini esnek bir biçimde müşterilerine sunuyor. Lig TV aboneliği veya herhangi başka bir paket aboneliğinden ayrılmak isteyen abonelerimiz bunu rahatlıkla yapabiliyor.

KAPSAMLI ÇAĞRI MERKEZİ

Çağrı merkezimizi arayan müşterilere tüm kampanyalar hakkında bilgi verilmekte ve müşterinin tercihi doğrultusunda işlem yapılmaktadır. Haberde bahsedildiği gibi hiçbir başvuru geri çevrilmemektedir. Ayrıca binlerce Lig TV abonesinin tüketici mahkemelerine başvurduğu haberi de kesinlikle gerçek dışıdır” denildi.

Açıklamada “Haberde iddia edilenin aksine içinde bulunduğumuz dönemde Digiturk’ün abone sayısı artışı ve müşteri memnuniyeti en yüksek seviyeye ulaştı. Buna karşın bu yanıltıcı haberle neyin amaçlandığının takdirini halkımıza bırakıyoruz” denildi.

Digiturk’ün çağrı merkezinin Türkiye’deki en büyük çağrı merkezi operasyonlarından biri olduğunu vurgulayan Digiturk yetkilileri “Avrupa’daki digital platformlar içinde en büyük ve müşteri memnuniyeti esasına göre çalışan çağrı merkezlerinden biriyiz. Buna karşın sürekli kendimizi yeniliyoruz” dedi.

Digiturk yöneticileri, tüketicilerin istedikleri zaman istedikleri pakete geçtiklerini ve üyelikten ayrılmak isteyenlerin de herhangi bir sorun yaşamadan ayrıldıklarını vurguladılar. Açıklamada, “Bu vesile ile Digiturk’e güvenlerini her fırsatta belirten 1 milyon 600 bini aşkın abonemize teşekkürü bir borç bilir, hizmet kalitemizin ve yeniliklerimizin artarak devam edeceğini ifade etmek isteriz” vurgusu da yapıldı.


Etiketler:

BU KONU HAKKINDA YORUM YAPABİLİRSİNİZ !

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olun :

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.