Uydu frekansları FORUM | Firma Rehberi | İletişim

Galatasaray TV, Eurasiasat 1`de yayında

Uzun zamandır beklenen Galatasaray Tv artık yayında. Eurasiasat 1 uydusunda 11804 V, SR 24444, FEC 5/6 parametreleri ile Galatasaray TV test yayında.


Etiketler:

Konu hakkında 4 Yorum Yapıldı.

 1. Yorum yapan : okan Yorum tarihi : 12/04/2007 11:54 am

  GS tv açın artık bjk ve hiç sevmediğim takım fb tv var .(song giderse ii bir defans oyuncusu alınsa bana göre ii olur servet gelicekmiş servet çetin sağolsun fb maçlarında bize çok yardımcı olmuştu hata yaparak ama artık ii oynuyor yinede defans alınsa ii olur.carrusca ii oynuyor bi sezon oynasa ii paraya satılır bence seneye satılsın gerets kadroyu sağlam kursa ii olur dengesiz oluyor takım! gs ye ii bir adam hagi gibi 10 numara lazım takım beyni olucak. gerets saha kenarında ama saha içine bir teknik trektör lazım .takımı yönetecek birisi….(aynen benim gibi)ümit karan çok ii bu sene necati de formunu yakalar gibi hasan kabze de çok ii ama orta saha dengesiz ön libero ayhan_inamato_ bazende okan oynuyor 3 ü değiştimi takımın düzeni bozuluyor 1 ön libero olsa daha ii 2 ön libero yerine 1 ini çıkarıp yerine carrusca alsa arda yı serbest oynatsa da olur .__mondragon çoooooook ii song_tomas ii ikili zaten song giderse bu şekilde iii ikiliyi bulmak zor sasa da çok ii sabri iiyice açıldı daha güzel olucak inşallah eskiden ortalar yerden gidiyordu şimdi düzeldi bir şeye üzülüyorum ergün abi çok iyi oynuyor ama kadroda yok hakan şükür o kral ama artık eski formunu kaybediyor inşallallah şampiyonlar ligine gideriz seneye ii bir kadroyla çook ii olur .

 2. Yorum yapan : Tevfik Sevilmiş Yorum tarihi : 23/04/2008 1:55 pm

  Aylar önce GALATASARAY sitesinde kablolu yayına
  geçileceği yolunda bilgi verilmişti; henüz gerçekleşmedi.İkide bir FB nin
  yayınına rastlamak bir GALATASARAY lı olarak beni rahatsız ediyor.Bu
  konunun çözümlenmesini heyecanla bekliyorum.
  Ayrıca da pazar günü yapılacak maç ı kazanacağımıza
  yürekten inanıyorum,tüm CİMBOMBOM taraftarlarını şimdiden kutlarım.
  saygılarımla 23.04.2008
  A N K A R A

 3. Yorum yapan : ufuk Yorum tarihi : 16/05/2008 7:13 am

  ardayı ve linkoln ve ümiti çok seviyorum

 4. Yorum yapan : azraa Yorum tarihi : 13/07/2008 3:28 pm

  arkadaslar ben 11804 24444 ver frekansini deniyorum ama galatasaray tv cikmiyor hep fbtv cikiyor neden biliyormusunuz lutfen yardimci olabilirmisiniz

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.