Uydu frekansları FORUM | Firma Rehberi | İletişim

Digiturk ve Lig TV’den spora tam destek

Başbakanlık Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü, 4-5 Aralık tarihleri arasında İstanbul Hilton’da, ‘Türk Sporu Sponsoru İle Buluşuyor’ konulu fuar ve paneller düzenliyor. Bu organizasyonda Türk sporuna sponsorluklarıyla yatırım yapan kuruluşlar ile spor federasyonları ilk kez bir araya geliyor.

Digiturk , Lig TV ve ESPN Classic de spor konulu bu önemli etkinliğe destek veriyor. Digiturk, Lig TV ve ESPN Classic’in oturum sponsorluğunu üstlendiği etkinlik çerçevesinde, 5 Aralık 2006 Salı günü düzenlenecek ‘Medya Sen Bizim Her Şeyimizsin!’ konulu panelde, Digiturk Genel Müdürü Ertan Özerdem, ESPN Classic’ten Marco Fraizer ve Galatasaray’ın efsane futbolcularından Dean Saunders konuşmacı olarak yer alacaklar.

Türkiye’nin, spordaki başarısını arttırmayı hedefleyen etkinlik kapsamında iki gün boyunca sporda pazarlama, sponsorluk ve marka ilişkisi, Türk sporuna yapılan yatırımlar, sponsorluk stratejileri ve ölçümlenmesi gibi konuların tartışılacağı paneller ve fuar gerçekleşecek.


Etiketler:

1 Yorum

  1. Yorum yapan : Çağrı Yorum tarihi : 21/01/2009 9:44 am

    arkadaşlar,
    ben de digiturk mağduruyum ve kullanmaya başladığım o güne lanet ediyorum. Size tavsiyem aman uzak durun. Ağustos 2008 de binbir zahmetle kurulumu yaptırabildim ve o günden beri çözemediğim şekilde sürekli decoder ya da karttan kaynaklanan problemler yaşıyorum. Bu problemimi defalarca müşteri hizmelterine iletmeme rağmen bir türlü teknik servis yönlendirmediler, şimdi teknik servis için ücret alacaklarını, neymiş güya bu hizmet bedeliymiş, teknik servis bunu alırmış falan filan. Yani tam bir soygun…2 senelik sözleşme ve taahhütname imzaladığım için de:(( kolumu kaptırmış durumdayım, herkese tavsiyem bu iğrenç kurum içine aman girmeyin..Gidin uydu alın, dsmart ya da kablotv alın ama digiturk’ ten uzak durun.
    Bir Digiturk Mağduru Çağrı YERLİKAYA

Yorum yapabilmek için aşağıdaki kutucuğa yorumunuzu yazınız ve ardından "YORUMU GÖNDER" düğmesine tıklayınız !
Önemli : Yorumlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yer alır. Lütfen dilbilgisine, ahlak kurallarına uygun ve sadece bu konu ile ilgili yorum yapınız.
*Dijital uydu sistemleri ile ilgili problemlerinize forum bölümümüzde çözüm bulabilirsiniz.